17/07/2024

Sot, me 23 mars filloi muaji i shenjtë i Ramazanit.

Tashmë kanë nisur urimet nga figurat publike dhe të famshëm të tjerë përfshirë modelen, Arta Nitaj.
Bukuroshja nga Peja përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram u ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë.

“Urime Ramazani të gjithë motrave dhe vëllezërve të cilët nga nesër hyjnë në muajin e Ramazanit”, ka shkruar Nitaj.