Lajmet e fundit

www.lapsi.mk

Shaqiri: Semi-maturantët të fokusohen në arsimin profesional, kjo ofron perspektivë më të madhe në të ardhmen

Më 20 qershor fillojnë regjistrimet në shkollat ​​e mesme dhe Ju bëj thirrje të rinjëve që të fokusohen në arsimin e mesëm profesional, i cili...

Fillon dialogu politik për ndryshimin e Kushtetutës, zgjedhjet në mandatin e rregullt!

A janë të gatshëm dy liderët e LSDM-së dhe...

Osmani: Në fazën e negociatave me BE-në do t’i kemi të gjitha privilegjet që sjell integrimi

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, në intervistë...

INTEGRIMI NË BE/Ahmeti optimist, Kovaçevski e Mickoski në kërkim të kompromisit!

Ahmeti i bëri thirrje VMRO-DPMNE-së që të solidarizohet për...

Nesër në Shkup, Ali Ahmeti shënon 21 vjetorin e BDI-së

Më 5 qershor (nesër) Bashkimi Demokratik për Integrim me...

Grubi: Hashim Thaçi me shokë janë themeli i lirisë dhe shtetësisë së Kosovës

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti shoqëruar...

"Lapsi.mk - lajme të sakta dhe të dobishme, për një qytetarësi të informuar!"

MAQEDONI

RAJONI

BOTA

SHOWBIZ
SHOWBIZ

SPORT

Real Madrid – Dybala, ky është lajmi i fundit

Reali mendon ta paguaj klauzolën e Paulo Dybalas. Paulo Dybala...

Reali ja merr Milanit yllin e madh, zyrtarizimi brenda javës!

Real Madridi planifikon të zyrtarizojë marrëveshjen me Diazin javën...
spot_img