Do të ndërtohet shkolla në Sellcë, Ahmeti dhe Shaqiri shohin nga afër lokacionin

Bartësi i listës së Bashkimit Demokratik për...

U konfliktua me bashkëshorten dhe dy fëmijët, 50-vjeçari qëllon me armë zjarri në Vlorë

Një konflikt i çastit në Vlorë mes dy bashkëshortëve,...

Ngjarje e rëndë në Shkodër/ Vritet me çifte një 12-vjeçar

Shkodra26 qershor 2022 Notoi 10 orë për t’i ikur komunizmit,...

Argumentet koti të Danellës! A prej tash nuk shkuakan në punë të përjashtuarit?

Foli Danella, më në fund! Sikur të mos kishte...

Maqedoni

Do të ndërtohet shkolla në Sellcë, Ahmeti dhe Shaqiri shohin nga afër lokacionin

Bartësi i listës së Bashkimit Demokratik për Integrim Tetovë,...

Argumentet koti të Danellës! A prej tash nuk shkuakan në punë të përjashtuarit?

Foli Danella, më në fund! Sikur të mos kishte...

Reagim nga Ministria për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive

Ministria për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive i...

Rajon

Trupi i masakruar u hodh në kanal, merr kthesë tjetër vrasja e Shefki Kurti! “Kasapi” donte të..!

Dukej si një krim i kryer nga një vrasës i papërvojë, i cili në panik ishte përpjekur të hiqte qafe trupin e viktimës duke...

U akuzua për kopjim, nusja shqiptare fiton betejën ligjore me kompaninë Zara

Pronarja e një butiku të vogël, Amber Kotrri thotë se ndihet e lumtur pasi fitoi betejën ligjore me gjigantin e modës, Zara. Amber Kotrri,...

Petliçkovski: Për momentin nuk ka nevojë për masa kufizuese, të përgatitemi për vjeshtë

Me situatën aktuale të Kovid-19 nuk ka nevojë për masa të reja kufizuese, rekomandimet e fundit për mbajtjen e detyrueshme të maskave në spitale,...

Klubet që kanë fituar më shumë nga shitja e lojtarëve

Klubet që kanë fituar më shumë nga shitja e lojtarëve...

Sport

Chelsea gati të regjistrojë rekord të ri në merkato

Skuadra e Çellsit është gati që të vendos një rekord...

CAF kërkon hetim ndaj shefit të Napolit

Konfederata e Futbollit Afrikan (CAF) thotë se është “e tmerruar”...

E bujshme, Bylisi zyrtarizon sulmuesin e Benfica

Bylisi ka arritur të realizojë një goditje interesante në merkato. Në...

Azpilicueta: Qëndrova te Chelsea për një arsye

Cesar Azpilicueta, mbrojtës dhe kapiten i Chelsea-t, ka dhënë një...

Showbiz

Elgit Doda falenderon fansat, por komenti i Kleas merr të gjithë vëmendjen – Abc News

Elgit Doda është një nga këngëtarët më të kërkuar...

Rita Ora është martuar?

Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka...

Pas një aksidenti me makinë, vdes aktori Roger E. Mosley

Roger E. Mosley, i cili ndoshta ishte më i...

Kanye West e shpall të vdekur Pete Davidsonin pas ndarjes me Kim Kardashian

Kanye West, ish-bashkëshorti i Kim Kardashian, e ka komentuar...

Teknologji

Detaje të reja nga Samsung Galaxy S23 Ultra!

Samsung gjatë 10 muajve të fundit ka prezantuar dy sensorë...

Shëndetësi

Vlerat e pabesueshme shëndetësore të çajit shqiptar të malit, mënyra e duhur e përgatitjes

Çaji shqiptar i malit përftohet nga gjethet e bimës së varietetit Sideritis Raeseri. Ky çaj...

Vlerat e pabesueshme shëndetësore të çajit shqiptar të malit, mënyra e duhur e përgatitjes

Çaji shqiptar i malit përftohet nga gjethet e bimës së varietetit Sideritis Raeseri. Ky çaj bimor i maleve të Shqipërisë është konsumuar prej shekujsh...

Ky lloj djathi mund të ndihmojë në parandalimin e osteoporozës, sugjeron një studim i vogël

Ngrënia e djathit Jarlsberg mund të ndihmojë në parandalimin e hollimit të kockave dhe parandalimin e osteoporozës, sugjeron një hulumtim i vogël. Jarlsberg është një...

Fitnesi i vallëzimit: 6 përfitime për shëndetin tonë fizik

Ka kohë që nuk ushtrohemi dhe duam t’i afrohemi sërish sportit? Një ide e mirë është të provoni fitnesin e kërcimit (i njohur edhe...

TË FUNDIT

Do të ndërtohet shkolla në Sellcë, Ahmeti dhe Shaqiri shohin nga afër lokacionin

Bartësi i listës së Bashkimit Demokratik për Integrim Tetovë, Faton Ahmeti së bashku me ministrin e Arsimit dhe shkencës, Jeton Shaqiri sot kanë qëndruar...

Rama në Turqi me ftesë të Erdogan

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka ndërprerë pushimet për t’ju përgjigjur ftesës së presidentit truk, Rexhep Tayp Erdogan, për t’u bërë pjesë e ceremonisë...

U konfliktua me bashkëshorten dhe dy fëmijët, 50-vjeçari qëllon me armë zjarri në Vlorë

Një konflikt i çastit në Vlorë mes dy bashkëshortëve, ka përfunduar me të shtëna me armë zjarri, por fatmirësisht pa të lënduar. Policia bën me...

Ngjarje e rëndë në Shkodër/ Vritet me çifte një 12-vjeçar

Shkodra26 qershor 2022 Notoi 10 orë për t’i ikur komunizmit, rrëfehet shkodrani: Më kapën në Mal të Zi, më rrahën e më dënuan me 12...

Argumentet koti të Danellës! A prej tash nuk shkuakan në punë të përjashtuarit?

Foli Danella, më në fund! Sikur të mos kishte do të kishte bërë më mirë! Që të mos na gënjente ne publikun, por as...