Shpërthime në veri, policia jep detajet

Policia e Kosovës ka njoftuar se pasditen e kësaj...

Balluku jep lajmin: Ja vendimi që u mor për Korridorin VIII

Kjo javë ka qenë me lajme shumë të mira....

Haradinaj – Kurtit: Çka po të ngutet o Albin

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka dalë me reagim...

Meloni: Italia mbështet integrimin e Shqipërisë në BE

Në një deklaratë për mediat pas përmbylljes së samitit...

“Ta mbrojmë jetën e secilit qytetar” – Vjosa Osmani deklarohet pas shpërthimeve në veri

Presidentja Vjosa Osmani ka thënë se situata në veri...

Arrestohet Ballist Morina pasi shau presidentin serb Aleksandër Vuçiq

Policia në Tiranë e ka arrestuar gjatë mbrëmjes së...

Këtu e keni horoskopin për krejt muajin dhjetor

Dashi: Këto pushime do të kenë shumë do të kenë...

Baton Haxhiu- Bujar Osmanit: Mënyra se si i afrohesh paqes, më e mira që kam dëgjuar deri tash

Gazetari dhe njohësi i çështjeve politike, Baton Haxhiu ka...

“Ta mbrojmë jetën e secilit qytetar” – Vjosa Osmani deklarohet pas shpërthimeve në veri

Presidentja Vjosa Osmani ka thënë se situata në veri eskalon...

Arrestohet Ballist Morina pasi shau presidentin serb Aleksandër Vuçiq

Policia në Tiranë e ka arrestuar gjatë mbrëmjes së kaluar...

Këtu e keni horoskopin për krejt muajin dhjetor

Dashi: Këto pushime do të kenë shumë do të kenë shumë...

Baton Haxhiu- Bujar Osmanit: Mënyra se si i afrohesh paqes, më e mira që kam dëgjuar deri tash

Gazetari dhe njohësi i çështjeve politike, Baton Haxhiu ka ngelur...

Shqiptarët janë populli më autokton në Evropë, para grekëve dhe romakëve dhe çdokujt

Hístoɾíɑní Aɾben Llɑllɑ pʋblíkoí kopeɾtínën e líbɾít të pedɑgogʋt të...

Nuk ndalet Zana Avdiu, gjestin e Xhakës e quan “sulm seksual”

Analistja Zana Avdiu është e ftuar në emisionin “Favoriti i...