Argumentet koti të Danellës! A prej tash nuk shkuakan në punë të përjashtuarit?

Foli Danella, më në fund! Sikur të mos kishte...

Reagim nga Ministria për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive

Ministria për Sistem Politik dhe Marrëdhënie Ndërmjet Bashkësive i...

Qent endacak/ Ashtu siç e gjetën edhe e lan Tetovën, mërgimtarët kthehen në vendet e tyre të punës

Tetova po boshatiset. Një pjesë e konsiderueshme e mërgimtarëve...

Regjistrohen 679 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24...

Në vendkalimin kufitar Tabanoc, policia ua konfiskon rreth 19 mijë euro stoli ari çiftit nga Maqedonia

Doganierët serbë në vendkalimin kufitar “Tabanoc”, kanë ndaluar një...

REZISTENCA ia kujton rrenat Bilall Kasamit (VIDEO)

Lëvijza REZISTENCA e cila në këto zgjedhje garon me...

“Kryesia e ndërmarrjes gënjen”, reagojnë 32 ish-punonjësit e Higjienës Komunale

Shkup, 9 Gusht – Pas njoftimit të N.P. “Higjiena...

Në vendkalimin kufitar Tabanoc, policia ua konfiskon rreth 19 mijë euro stoli ari çiftit nga Maqedonia

Doganierët serbë në vendkalimin kufitar “Tabanoc”, kanë ndaluar një çift...

REZISTENCA ia kujton rrenat Bilall Kasamit (VIDEO)

Lëvijza REZISTENCA e cila në këto zgjedhje garon me këshiltarët...

“Kryesia e ndërmarrjes gënjen”, reagojnë 32 ish-punonjësit e Higjienës Komunale

Shkup, 9 Gusht – Pas njoftimit të N.P. “Higjiena Komunale”,...

MPJ: Nuk ka detyrime të reja mes Shkupit dhe Sofjes!

Nga Ministria e Punëve të Jashtme sot kanë hedhur poshtë...

Më shumë se 200 policë në Maqedoni do ta padisin Ministrinë për Punë të Brendshme

Më shumë se 200 pjesëtarë të MPB-së, mes të cilëve...