SHOWBIZ

FOTO: Koha për plazh! Aktorja ndan selfiet provokuese nga vendi i largët tropikal

Karrueche Tran shfaqi fizikun ndërsa kishte veshur rroba banje dypjesëshe në fotot e reja të shpërndara në Instagram nga arratisja në vendin tropikal (Bahamas). Fituesja...

“Ça do fitojnë këta të tjerët këtu”, gjyshja e Kiarës ka disa fjalë për Luizin e Big Brother VIP Albania

Gjyshja e Kiarës e njohur si “Nëna Leta”, mendon se banorët e ‘Big Brother VIP Albania’ duhet të ishin larguar nga formati, madje që...

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”, Kiara publikon foton me Luizin

Ish-banorja e Big Brother Vip, Kiara Tito, duket se është tifozja më e zjarrtë e Luizit. Që prej ditës që Kiara doli nga shtëpia ka...

3 arsyet kryesore pse njerëzit nuk duan të martohen!

Ka shumë arsye që disa njerëz vendosin se nuk duan të martohen, duke filluar nga traumat e së kaluarës deri te financat. Nëse partneri...

Shakira gjen dashurinë e re?

Po shoqërohet shpesh me një djalë në Majami Nëntë muaj pas ndarjes nga Gerard Pique, Shakira duket se ka gjetur dashurinë e re. Mediat spanjolle...

Xhuli dhe Atdheu i japin “goditjen” e rëndë njëri-tjetrit

Çifti që u lidhen me njëri-tjetrin në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP Kosova”, Xhuli dhe Atdheu siç duket nuk janë duke e...