Elgit Doda falenderon fansat, por komenti i Kleas merr të gjithë vëmendjen – Abc News

Elgit Doda është një nga këngëtarët më të kërkuar...

Rita Ora është martuar?

Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka...

Pas një aksidenti me makinë, vdes aktori Roger E. Mosley

Roger E. Mosley, i cili ndoshta ishte më i...

Kanye West e shpall të vdekur Pete Davidsonin pas ndarjes me Kim Kardashian

Kanye West, ish-bashkëshorti i Kim Kardashian, e ka komentuar...

Vdiq në moshën 28 vjeçare – Abc News

ROZË Vdiq në moshën 28 vjeçare – Abc News August...

Arta Elezaj vjen me tjera poza provokuese, thekson format trupore në bikini të verdha

Modelja shqiptare, Arta Elezaj, po vazhdon të jetë shumë...

Luana Vjollca thotë se episodi i fundit i “Thuaje” paraqet dashurinë, vlerësimin dhe kujdesin ndaj vetvetes

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, do...

Vdiq në moshën 28 vjeçare – Abc News

ROZË Vdiq në moshën 28 vjeçare – Abc News August 8,...

Dua Lipa ndan momente të tjera të veçanta nga “Sunny Hill”: Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim

Këngëtarja shqiptare me renome, Dua Lipa, prej disa ditësh është...

Arta Elezaj vjen me tjera poza provokuese, thekson format trupore në bikini të verdha

Modelja shqiptare, Arta Elezaj, po vazhdon të jetë shumë aktive...

Luana Vjollca thotë se episodi i fundit i “Thuaje” paraqet dashurinë, vlerësimin dhe kujdesin ndaj vetvetes

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, do ta...

Sa toksik jeni bazuar në shenjën tuaj të horoskopit?

Fjala ‘toksike’ rrjedh nga greqishtja për helm, më konkretisht, një...

Enca u jep ndjekësve disa këshilla se si t’i bëjnë pushimet: Paratë shkojnë dhe vijnë, por koha jo

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, është një admiruese e madhe...