Bella Hadid përqafon modën e vjeshtës gjatë Javës së Modës në Milano

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të luajë me...

Rina Lipa sfilon për markën GCDS në Javën e Modës në Milano

Motra e vogël e Dua Lipës, Rina, është bërë...

Kim Kardashian shfaqet sërish si Marilyn Monroe

Kim Kardashian është shndërruar sërish në Marilyn Monroe disa...

“Bëni t’fala dashnisë s’re” – a po i drejtohet Nora, Robertit me këto vargje

Këngëtarja Nora Istrefi ka lansuar këngën e saj të...

Mos i prisni kurrë këto gjëra nga një burrë pa karakter!

Asgjë që bëni nuk duket se funksionon në marrëdhënie,...

​Vesa Smolica pjesë e festivalit “Kënga Magjike” 2022

Këngëtarja që tashmë në bagazhin e saj artistik mban...

Zeshkane apo bjonde? – Liberta ngacmon pak për një banor të BB Vip Kosova

Liberta Spahiu na ka ngacmuar pak për një kandidat...

Ish-banorja e “BBV” flet për jetën e saj: U martova dhe u ndava pas një viti

Këngëtarja dhe ish banorja e “BBV”, Xheisara Frisku, së fundi...

Arjola festoi ditëlindjen, vëmendje mori urimi i Adriana Matoshit

Aktorja dhe ish banorja e “Big Brother VIP”, Arjola Demiri,...

Me imazhe joshëse, Nora Istrefi paralajmëron projektin e ri muzikor

Nora Istrefi, është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. E...

“Jam shumë e dashuruar”, Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititi

Rita Ora ka folur për martesën e saj me Taiki...

Nuk i lë vend imagjinatës! Rita Ora shfaqet seksi me veshjen provokuese (FOTO)

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, është shfaqur shumë provokuese...

“U martova dhe u ndava për një vit”, rrëfehet këngëtarja shqiptare: E lashë në përvjetorin e martesës

Xheisara Frisku ka rrëfyer së fundmi më shumë detaje rreth...