Klubet që kanë fituar më shumë nga shitja e lojtarëve

Klubet që kanë fituar më shumë nga shitja e...

Chelsea gati të regjistrojë rekord të ri në merkato

Skuadra e Çellsit është gati që të vendos një...

CAF kërkon hetim ndaj shefit të Napolit

Konfederata e Futbollit Afrikan (CAF) thotë se është “e...

E bujshme, Bylisi zyrtarizon sulmuesin e Benfica

Bylisi ka arritur të realizojë një goditje interesante në...

Azpilicueta: Qëndrova te Chelsea për një arsye

Cesar Azpilicueta, mbrojtës dhe kapiten i Chelsea-t, ka dhënë...

Lajm i keq për Liverpoolin, lëndohet Thiago

Liverpooli, pos nismës jo të mirë të sezonit, duhet...

Szczesny nuk luan në ndeshjen hapëse të Serie A, mungon rreth tri javë

Wojciech Szczesny do të mungojë në ndeshjen hapëse të...

Ky pritet të jetë përforcimi i radhës te Juventusi

Juventusi nuk do ta mbyll afatin kalimtar pa e...

Azpilicueta: Qëndrova te Chelsea për një arsye

Cesar Azpilicueta, mbrojtës dhe kapiten i Chelsea-t, ka dhënë një...

Lajm i keq për Liverpoolin, lëndohet Thiago

Liverpooli, pos nismës jo të mirë të sezonit, duhet t’i...

Szczesny nuk luan në ndeshjen hapëse të Serie A, mungon rreth tri javë

Wojciech Szczesny do të mungojë në ndeshjen hapëse të Serie...

Ky pritet të jetë përforcimi i radhës te Juventusi

Juventusi nuk do ta mbyll afatin kalimtar pa e bërë...

Berisha shënon, Lenjani asiston/ Barazojnë Fenerbahçe dhe Umraniyespori

Fenerbahçe dhe Umraniyespor kanë luajtur baras në ndeshjen e javës...

Napoli lë Kepan në pritje, kthen sytë nga Navasi

Keylor Navas mund të jetë portieri i ardhshëm i skuadrës...