Botërori rikthehet të premten

Maroku dhe Portugalia ishin 2 kombëtaret e fundit që...

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka, kanë kryer një punë të madhe

Djemtë tanë, Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka, treguan angazhim,...

Dramën në Pejë e fitojnë kampionet e Kosovës

Penza ka regjistruar fitoren e parë në këtë edicion...

Enrique: Përgjegjësia është e imja, javën e ardhshme flasim për të ardhmen time

Ëndrra e Spanjës për triumf në Kampionatin Botëror “Katar...

Vetëm një klub i ka bërë ofertë Ronaldos

Prej disa javësh, Cristiano Ronaldo është në listën e...

Behrami flet për Shaqirin, Xhakën, Akanji dhe sfidën me Portugalinë

Futbollisti Valon Behrami, ish anëtar i kombëtares së Zvicrës,...

Zana Avdiu: Futbolli mbetet një sport mizogjen e seksist

Zana Avdiu, aktiviste për të drejtat e grave, ka...

Messi, Ronaldo dhe Shaqiri?

Ish sulmuesi i Liverpool dhe Bayern Munuhut vazhdon të jetë...

Vetëm një klub i ka bërë ofertë Ronaldos

Prej disa javësh, Cristiano Ronaldo është në listën e lojtarëve...

Behrami flet për Shaqirin, Xhakën, Akanji dhe sfidën me Portugalinë

Futbollisti Valon Behrami, ish anëtar i kombëtares së Zvicrës, flet...

Zana Avdiu: Futbolli mbetet një sport mizogjen e seksist

Zana Avdiu, aktiviste për të drejtat e grave, ka thënë...

Messi, Ronaldo dhe Shaqiri?

Ish sulmuesi i Liverpool dhe Bayern Munuhut vazhdon të jetë futbollisti...

Xhaka dhe Shaqiri për të shkruar historinë

Xhaka dhe Shaqiri për të shkruar historinë ndaj Portugalisë, Spanja...

​Spanja favorite për të kaluar në çerekfinale ndaj Marokut, formacionet e mundshme

Spanja e Luis Enriques llogoritet si skuadra favorite për të...