SPORT

Liverpooli rrezikon kualifikimin në Ligën e Kampionëve

Gara për vendet e Ligës së Kampionëve duket se mund të bëhen interesante, dhe ndërsa Arsenali dhe Manchester City duken të sigurta për dy...

FOTO/ Se*s me Ronaldon dhe foto “hot”, modelja latine ndez rrjetin

Vetëm disa javë Daniela Çavez pushtoi kronikat rozë, teksa deklaroi se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon, duke shtuar se madje e kishte gjithçka...

FOTO/ Dikur milte lopë, tani flitet për një lidhje me Nejmarin, si ia ndryshoi jetën Botërori stjuardesës rumune

Jeta e stjuardesës Adriana Paul ndryshoi pas Kupës së Botës, Katar 2022. Ajo mbajti në duar trofeun e “Lojtarit Më të Mirë të Tuneut”...

Sheikh Jassim do të bëjë ofertë të përmirësuar për blerjen e Man Utd

Sheikh Jassim dëshiron ta blejë klubin anglez, Manchester United, nga familja Glazer dhe së shpejti do ta bëjë ofertën e tyre të përmirësuar. Një përfaqësues...

Zvicra publikon listën për ndeshjet e muajit mars, Xhaka dhe Shaqiri pjesë e saj – Andi Zeqiri ftohet sërish

Përfaqësuesja e Zvicrës do të nis kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian ‘Euro 2024’. Helvetikët do të zhvillojnë dy ndeshje për ndeshjet e muajit mars, ku...

Xhaka e Shaqiri me 25 mars do luajn në Serbi, në ndeshjen Zvicër-Bjellorusi

Ftesat e Murat Yakin i janë konfirmuar edhe Xhakës e Shaqirit për ndeshjen Bjellorusi-Zvicër. Ndeshja do të luhet me 25 mars në Novi Sad, pasi...