Bella Hadid përqafon modën e vjeshtës gjatë Javës së Modës në Milano

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të luajë me...

Rina Lipa sfilon për markën GCDS në Javën e Modës në Milano

Motra e vogël e Dua Lipës, Rina, është bërë...

Kim Kardashian shfaqet sërish si Marilyn Monroe

Kim Kardashian është shndërruar sërish në Marilyn Monroe disa...

“Bëni t’fala dashnisë s’re” – a po i drejtohet Nora, Robertit me këto vargje

Këngëtarja Nora Istrefi ka lansuar këngën e saj të...

Mos i prisni kurrë këto gjëra nga një burrë pa karakter!

Asgjë që bëni nuk duket se funksionon në marrëdhënie,...

​Vesa Smolica pjesë e festivalit “Kënga Magjike” 2022

Këngëtarja që tashmë në bagazhin e saj artistik mban...

Zeshkane apo bjonde? – Liberta ngacmon pak për një banor të BB Vip Kosova

Liberta Spahiu na ka ngacmuar pak për një kandidat...

Si do të funksionojë tani marrëdhënia e Dukës dhe Dukeshës së Sussex me familjen mbretërore?

Pavarësisht një marrëdhënieje të trazuar gjatë viteve të fundit, Duka...

23 vjeçarja shokohet nga kërkesa e shoqes së ngushtë: Eja bëjmë treshe me…!

Një 23 vjeçare është shokuar kur shoqja e saj e...

Gjërat që gratë i bëjnë në fshehtësi të plotë

Të gjitha gratë janë të ndryshme. Ato kanë historitë e tyre,...

“Sunny Hill Festival”, vjen në Tiranë DJ i famshëm në gjithë botën

Tirana do të presë më 26, 27 dhe 28 gusht...