18/07/2024

Ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka komentuar dakordimin e Kurtit dhe Vuçiqit në Ohër, për të implementuar ankesin e marrëveshjes së dakorduar më 27 shkurt në Bruksel.

Ahmeti ka shkruar se bota është ironike.

“Sendin që e ke kundërshtu më së shumti ironia të shtinë me implementu vetë. Por përveç këtyre ende insistoj që marrëveshja është e mirë dhe ka qenë e domosdoshme”, ka shkruar Ahmeti në Twitter.
https://twitter.com/ShpendA?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1637209217424580612%7Ctwgr%5E3237047787a511e88e070ccd935f43861cd705c0%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Findeks.mk%2F2023%2F03%2F19%2Fshpend-ahmeti-ironizon-me-albin-kurtin-po-implementon-dicka-qe-e-ka-kundershtu-me-se-shumti%2F