Escobar në Prishtinë: Nga takimi në Ohër pres lajme të mira

I dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Gabriel Escobar tha se pret takime produktive të shtunën në Ohër në mes të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

Escobar në konferencën e përbashkët për media me presidenten Vjosa Osmani tha se pret që pas të shtunës të ketë lajme të mira.
“Mirëpres rezultat pozitiv në Ohër”, tha Escobar.

Share post: