20 vjeçari tronditet kur e refuzon e dashura për seks, arsyeja e turpëron

Një djalë 20 vjeçar, ka thënë se është tronditur kur e dashura e tij, e ka refuzuar për seks.

Ai ka treguar për “The Sun”, se e dashura e tij, i kishte thënë atij se nuk i pëlqen seksi me të, pasi e ka penisin më të vogël se ish i dashuri i saj, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i tij i plotë:

E dashura ime thotë se më do, por jam i padobishëm në shtrat.

Unë jam 20 vjeçar, ajo është 18 dhe ne rezervuam një fundjavë larg në Londër.

Me të vërtetë u trondita kur e dashura ime më tha se nuk i pëlqente seksi me mua

Ne patëm një ditë të këndshme dhe një darkë të këndshme në mbrëmje.

Mezi prisja seksin, por e dashura ime refuzoi.

Të dy kishim pirë pak, por ajo tha se nuk i pëlqente seksi me mua, sepse penisi im është më i vogël se i ish-it.

Të nesërmen ajo tha se ishte ndier ashtu që kur bëmë seks, por më tha vetëm, sepse ishte e dehur.

Jam shumë i turpëruar.

Psikologia thotë: Vë bast se edhe ajo ishte e dehur, dhe ajo thjeshtë po tradhtonte mungesën e ekspertizës së saj seksuale.

Në fund të fundit, të dy jeni të rinj.

Çdo mashkull mund të jetë një dashnor i shkëlqyer, pavarësisht nga madhësia e penisit të tij.

Ajo që ka rëndësi është të jesh i kujdesshëm, i vëmendshëm dhe të kuptosh reagimet seksuale të një gruaje./Botasot

Share post: