Makina përplas biçikletën, humb jetën 32-vjeçari në Shqipëri

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin Rreth të Shijakut, ku një makinë ka përplasur një biçikletë. Për pasojë, ka humbur jetën biçiklisti 32-vjeçar me iniciale H.H.

Shoferi i makinës u largua nga vendngjarja, por policia e identifikoi dhe e ndaloi më vonë. Ai është 31-vjeçari me iniciale N.D.

Ky i fundit u shoqërua në polici për t’u marrë në pyetje. /tvklan.al

Share post: