Gjendet një mjet i pashpërthyer në Sllovi të Lipjanit

Një mjet i pashpërthyer është gjetur në fshatin Sllovi të Lipjanit, ka njoftuar policia.

Sipas policisë një person derisa ishte duke punuar në arën e tij, kishte hasur në një mjet të dyshuar. Njësit relevante policore ekipi i FSK-së dhe KFORI kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë deminimin e mjetit, thuhet në raportin e policisë./arbresh.info

Share post: