FOTO/ Mahnit sërish ndjekësit në Instagram, tifozja e Juventusit shfaqet provokuese nga krevati…

Tifozja e Juventuesit, Eva Padlok vijon të mbetet në qendër të vëmendjes pas postimeve “hot” në rrjetet sociale.

Ish-ombrelina e Moto GP-së ka publikuar disa foto nga krevati në “Instagram”.

38-vjeçarja katalanase duket në një formë të shkëlqyer me një makeup të lehtë teksa ka nxjerrë pah gjoksin.

Brenda pak orëve ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.download

Share post: