Një grua sulmon një tjetër në Prizren, për motive xhelozie

Një grua ka sulmuar dhe ngacmuar me fjalë denigruese një grua tjetër, për motive xhelozie. Kështu thuhet në raportin ditor të Policisë së Kosovës.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës.
E dyshuara më pas është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje./21Media

Share post: