Shyhrete Behluli me Medën, një bashkëpunim i ri në estradë

Shyhrete Behluli dhe Meda do të lansojnë projektin e përbashkët muzikor.

Kënga do të lansohet këtë të diel në orën 14:00.

Ky do të jetë bashkëpunimi i parë mes dy këngëtarëve të njohur.
Dy këngëtarët kanë qenë mjaft aktiv me projekte muzikore viteve të fundit dhe mbetet të shihet se çfarë do të sjellin dyshja së bashku.

Share post: