Modelja pozon topless, ‘çmendet’ rrjeti

Supermodelja vendosi të zhvishej plotësisht për xhirime dhe doli topless duke mbuluar gjoksin me duar.

Fotoja bardh e zi nxirrte në pah format e jashtëzakonshme të yllit, ndërsa nxori në pah belin e saj të vogël.

Share post: