E pyesin se çfarë të pëlqen tek Dea Mishel, kështu përgjigjet Luizi

Big Brother Vip Albania 2 po i vjen fundi, më 6 maj është finalja e madhe në të cilën njëri nga katër finalistët do të fitoj çmimin e madh.

Java para finales është shoqëruar me të qeshura dhe lojëra mes finalistëve.

Kjo zgjati deri në mëngjesin e së enjtes kur Luizi debatoi me Dean dhe më pas me Kristin.

Pas këtij debati, Luizi në një pyetje përgjigjet se nuk i pëlqen asgjë te Dea.

Çfarë nuk të pëlqen te Dea?!

Asgjë. Nuk më pëlqen fare.

Share post: