I rrahu fëmijët dhe gruan, arrestohet një person në Istog

Një person është arrestuar në Istog, pasi dyshohet se ka rrahur gruan dhe fëmijët.
Sipas policisë, viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërkaq i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se dyshohet se kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

closevolume_off
Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Share post: