Olta Gixhari zbulon momentin që e ka prekur më shumë gjatë eksperiencës në Big Brother Vip

Olta Gixhari në daljen e fundit për Wake-Up ka zbuluar momentin që e ka prekur më shumë kur ka dalë nga shtëpia vip.
Aktorja u shpreh se tallja me lotët e saj në momentin që doli Amos i ishte diçka që e ka prekur shumë.
Ajo tha se me Amosin është gjendur gjithmonë afër për shkak të miqësisë që dikur kanë pasur bashkë.
Prej kohësh pjesa më e madhe më akuzonin pse nuk qaja dhe në momentin që unë qava u tallen me këtë gjë.
Duhet të kenë shumë guxim dhe stomak të fortë njerëzit që tallen me lotët e dikujt.
I vetmi që kam takuar ka qenë Maestro, kam folur me Kejvinën dhe Amosin.

Share post: