Dasmë këtë verë! Zbulohen planet e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Klea dhe Elgiti pej vitesh janë në një histori dashurie.
Çifti kanë dhe një djalë së bashku që quhet Krid.
Burime pranë Anabel bëjnë të ditur se dyshja do të kurorëzojnë dashurinë.
Sipas po të njejtave burime ditën kur i biri Krid mbush 3 vjeç, çifti i njohur Klea Huta, Elgit Doda do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.
Ceremonia do të mbahet më 4 qershor të këtij viti në bregdetin e Jugut dhe pikërisht në Livadh, sipas Anabel.
Çifti deri më tani nuk kanë preferuar të zbulojnë asgjë vete.

Share post: