Xhesika Berberi është një nga modelet më të spikatura brenda dhe jashtë vendit.
Modelja së fundmi është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj dhe ka hapur arkivat.
Ajo ka ndarë një pozë kur ka qenë bebe.
Xhesika shfaqet me kaçurrele dhe duket se ka qenë një fëmijë super i bukur.
Sot modelja është imazh i markave prestigjoze në botë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *