Martohen Arbana dhe Eduarti, zbulohen detajet nga ceremonia me VIP-a.

Arbana Osmani dhe Eduard Grishaj do të kurëzojnë historinë e tyre të dashurisë në qershor.

Kryefjala bën të ditur se çifti do të martohet në “Lago di Como” të Italisë, në vendin ku janë martuar edhe Ledion Liço me Sara Hoxhën.

Në këtë ceremoni nuk do të mungojnë familjarët por edhe personazhe publikë që do të udhëtojnë nga Shqipëria drejt Comos.

Kryefjala mëson se në dasmë do të këndojnë Anxhela Peristeri, Bruno dhe Klajdi dhe i ftuar special do të jetë artisti nga Kosova, Yll Limani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *