“Pink Lady”, Kim Kardashian ngacmon imagjinatën në fotosesionin e ri

Ylli i famshëm, Kim Kardashian publikoi një fotosesion në rrjetet sociale.

Kim, mori gjithë vëmendjen me një veshje pink, ku po duket tejet provokouese, shkruan arbresh.info

“Fakt argëtues- Emri i Pink Power Rangers është Kimberly”, shkroi Kim në përshkrimin e fotove.

Kujtojmë se, ikona e stilit global humbi mbi shtatë kilogramë në vetëm tre javë, në mënyrë që të përshtatet me veshjen e Marilyn Monroe për Met Gala majin e kaluar.

Ajo vazhdoi të binte në peshë dhe menjëherë pas kësaj zbuloi se kishte hequr më shumë se dhjetë kilogramë që nga fillimi i përpjekjes për të transformuar format. /Arbresh.info/

Share post: