18/07/2024


Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Sevillas dhe Manchester Unitedit, e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Evropës.

Ndeshja e parë e zhvilluar në “Old Trafford” para një javë përfundoi pa fitues, 2:2.

“Djajtë e Kuq” kishin epërsi 2:0, por e lëshuan në fund.

Formacionet zyrtare: