Ylli televiziv hyri në Instagram dhe u zhvesh plotësisht, ndërsa po shijonte një pasdite duke u çlodhur në vaskë.

Kjo nuk është hera e parë që Kylie ndan foto me fansat ndërsa është në vaskë.

Disa muaj më parë, ajo ndau për ndjekësit në Instagram një tjetër foto të zjarrtë ku po trajtohej me vaj livando, teksa e aplikonte në të gjithë trupin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *