Olta ‘trazon’ rrjetin: Në finale do të kem shanset e mia

Olta Gixhari dhe pse e larguar nga shtëpia vip me dëshirë mbetet një nga emrat më të përfolur.

Bonorët në një formë apo tjetër po e mbajnë aktoren në fokus.

Nëpërmjet një postimi Olta ka thumbuar konkurrentët.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen është se ish banorja ka thënë jam e bindur që në finale do kemë shanset e mia.

Kujtojmë se në momentin që vendosi të largohej nga shtëpia vip të gjithë po i kërkonin që të qëndronte por Olta tha mbase vij për finale.

Megjithatë mbetet për tu parë në vijim çfarë do të ndodhë.

‘Realisht po mendoj që mund ta fitoj BBV edhe pse jam jashtë. Kaq shumë sa po me përmendin jam e bindur që në finale do kem shanset e mia’, shkruan Olta.

Share post: