Halle Berry pozon nudo ndërsa pi verë në ballkonin e saj.

Aktorja fituese e çmimit Oscar postoi një foto ku shfaqet me një gotë verë në ballkon tërësisht e zhveshur.

Në foton mjeshtërore, Berry është e mbuluar në mënyrë strategjike ndërsa zhytej në diell jashtë shtëpisë së saj në Malibu, me një krah në gjoks dhe parmakë hekuri të oborrit dhe një bimë që errësonte gjysmën e saj të poshtme.

Për pamjen e saj të bukur, ylli mbante flokë të errët deri te shpatullat, të veshura me valë të lirshme me balluke të hapura dhe e mbajti përbërjen e saj në minimum.

‘Unë bëj atë që dua’, ka shkruar ajo krahas postimit.

Berry kohët e fundit foli për dashurinë e saj për verën në një intervistë në BAZAAR.com, në të cilën ajo e quajti pijen si një “kënaqësi fajtore” dhe gjithashtu vuri në dukje vendin e saj në rutinën e saj të shëndetit.

“Ndoshta kënaqësia ime fajtore është vera – gjithmonë e kuqe,” tha ajo. “Unë mendoj se vera e kuqe për mua është më e shëndetshme që mund të pini pasi zakonisht është e ulët në sheqer dhe ka më pak sulfate. Dhe nëse jeni duke pirë verë për shëndetin e zemrës, gjë që e bëj unë, të pini një gotë verë të kuqe në ditë mund të jetë Mirë. Sëmundja e zemrës ndodh në të vërtetë në familjen time, kështu që kardiologu im gjithmonë më kujton këtë. Unë zakonisht pi verëra nga Dry Farms, e cila ofron verëra më të shëndetshme, më natyrale që janë të ulëta në alkool, sheqer dhe sulfate, gjë që më lejon gjithashtu për ta pasur më rregullisht”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *