18/07/2024

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një vajzë është zhdukur në Gjakovë.

Rastin në Polici e ka raportuar nëna e saj, duke mos dhënë detaje tjera.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se vajza e saj ka dal nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në njoftim.