Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova” publikon këngë.

Gigliola ka lansuar një projekt muzikor.

Ish-banorja e ndau lajmin në rrjete sociale, teksa u mirëprit nga ndjekësit dhe miqtë e saj të afërt, shkruan Kosovarja.

“Dy fjalë, ka titullin kënga e cila është lansuar me klip.

Kujtojmë se, rrugëtimi i Gigliolës, nuk zgjat shumë në “BBVK”, u eliminua pas pak ditësh qëndrimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *