Nëna e Xhulit vjen në Kosovë për finalen e BBVK, ja sa përngjajnë

Sonte është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Finalistet e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa.

E drejt Kosovës ka ardhur nëna e Julit për ta surprizuar vajzën e saj në finale.

Se kush do të jetë fituesi i edicionit të parë të BBVK pritet të shihet sonte.

Share post: