“Gratë e forta nuk ia puthin këmbët tjetrit”, Stresi sërish ironizon me Xhulin (VIDEO)

Stresi sërish ka ironizuar me Xhulin, pasi kjo e fundit ia puthi këmbët Vedatit gjatë një skeçi.

“Gratë e forta nuk ia puthin këmbët kundërshtarit”, i tha reperi, asaj.

Me këtë deklaratë të tij, është pajtuar edhe Mbresa.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.watch

Share post: