Sulmoi gruan, arrestohet tetovari

Zyrtarët e policisë të SPB-Tetovë të dielën mbrëma rreth orës 22:10, kanë arrestuar 39-vjeçarin T.M. nga një fshat i Tetovës, i cili është raportuar nga bashkëshortja e tij 37-vjeçare se e ka sulmuar fizikisht dhe e ka kanosur me sende të mprehta. I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet parashtresë përkatëse.

Share post: