Banorët e Big Brother VIP Kosova urojnë 7 Marsin (VIDEO)

Banorët e Big Brother VIP Kosova kanë uruar mësimdhënësit në ditën e tyre.

Ata kanë ngritur dolli për mësuesit teksa po shijonin darkën në oborrin e shtëpisë.

Ndiqni momentin në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Share post: