Prishtinë: Arrestohet një femër në një lokal masazhi, dyshohet se merrej me prostitucion

Një femër është arrestuar në Prishtinë për shkak të dyshimit për marrjen me prostitucion.

E njëjta u arrestua në një lokal masazhi.

Janë gjetur dhe sekuestruar një telefon dhe tridhjetë e pesë 35 euro.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje, rasti vazhdon të hetohet, njofton raporti 24 orësh përcjell Klankosova.tv

Share post: