Zbulohet! Ja kush është i dashuri i Efit

Teksa të gjithë u bënë shumë kurioz për të ditur kush ia ka marrë zemrën bukuroshes, ish-konkurrenti i “Përputhen”, Bruno Shemsho i ka habitur të gjithë.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “Opening up”, ai ka deklaruar se është në një lidhje me Efin.

“Jam në një marrëdhënie dhe jam shumë i lumtur”, ka thënë Bruno.

Gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP”, Efi deklaroi se kishte dikë jashtë shtëpisë duke mos zbuluar më shumë.

Ajo shprehej me fjalët më të mira për partnerin që tani u ai e pranoj vetë dhe është Bruno.watch

Share post: