28 vjeçari nga Gostivari rreh babin e tij!

Dje (26-janar) në ora 13:30, zyrtarët policorë të SPB Tetovë- Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria 28-vjeçarin V.B. nga një fshat i Gostivarit, i cili një orë më parë kishte qenë i denoncuar nga babai i tij 58-vjeçar se e kishte sulmuar fizikisht dhe kërcënuar. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Share post: