Flori Mumajesi bën lëmsh rrjetin, publikon foto duke u puthur me Soni Malaj

Këngëtari dhe kantautori i njohur, Flori Mumajesi ka bërë sërish lëmsh rrjetin duke publikuar një pjesë të shkëputur nga videoja e tij me këngëtaren dhe ish-partneren e tij, Soni Malaj nga bashkëpunimi ‘Fluturimi 3470’.

Në një postim në rrjete sociale, Mumajesi ka shfaqur momentin kur dyshja shkëmbejnë puthjen në skenën e ‘Këngës Magjike’.

Pikëpyetja që ngrihet është nëse dyshja janë rikthyer, apo këngëtari paralajmëron përmes këtyre postimeve një bashkëpunim të ri mes tyre?

Share post: