Plas “bombën” e dashura e Luizit para “BBVA”, ja çfarë thotë


E dashura e Luizit para “BBVA” plas“ bombën”, ja çfarë thotë.

Vajza e cila ka menaxhuar profilin e Luizit në Instagram sot ka befasuar të gjithë me deklaratën.

Përmes një postimi në storien e saj në Instagram, Jurgena ka thënë se ka qenë në lidhje dashurie me Luiz Ejllin, shkruan Kosovarja.

Ajo shtoi se lidhja e Luizit me Kiaren ka qenë natyrale, dhe nuk kanë menduar nga jashtë të bëjnë lojë apo diçka e tillë.

Tutje, thekson se tashmë raporti i saj me Luizin është vetë miqësor.

Share post: