Emily Ratajkowski e hapur për romancë me një vajzë, tregon hapur ‘fiksimin’ e saj

Emily Ratajkowski ka eksploruar lirshëm skenën e takimeve që që nga ndarja e saj nga bashkëshorti Sebastian Bear-McClard dhe ka qenë gjithmonë tepër e sinqertë për këtë.
Ajo ka dalë publikisht me komedianët Pete Davidson dhe Eric André, dhe është bërë virale pasi u shoqërua me Harry Styles në Tokio.
Por tani, ajo është në kërkim të gruas së duhur për të dalë.
EmRata foli me HommeGirls përmes një mesazhi direkt në Instagram dhe bisedoi për epokën e vajzës së saj beqare me drejtoreshën të revistës, Jen Brill.
Kur Brill e pyeti Ratajkowski nëse do të “takonte ndonjëherë një grua”, modelja u përgjigj: “Do të më pëlqente. Duke pritur që të vinte e duhura. Unë kam qenë gjithmonë dikush që më ka tërhequr më shumë atmosfera sesa specifikat e fizikës, kështu që ndonjëherë thjesht do të më godasë rastësisht dhe do të jem, “Ua, më tërheq ky person!”
Ratajkowski tregoi edhe “fiksimin” dhe është pikërisht Megan Thee Stallion. Emily tha se për të, Megan ka një bukuri të papërshkrueshme.
Megjithatë, modelja theksoi se nuk do t’i nxitojë gjërat: “Kjo është hera e parë që jam beqare në jetën time. Jam krenare për vetëm dhe versioni im i vjetër (ndoshta) do të kishte vendosur të lidhej me një djalë që s’i përmbush kërkesat e mia. Më vjen mirë që s’jam më në atë epokë”.
Kur foli me Bazaar vitin e kaluar, EmRata tha se nuk i ishte bashkuar ende skenës së aplikacionit për takime, por ajo i tha Brill-it këtë mars se më në fund është dorëzuar.
“Unë kam shkuar vetëm në një takim nga një aplikacion, por ishte me dikë me të cilin kisha edhe miq të përbashkët,” tha ajo. “Unë jam vërtet e hapur për të takuar njerëz në çdo mënyrë! Por mendoj se marrëdhëniet e përbashkëta janë gjithmonë një mënyrë e mirë për të verifikuar njerëzit.”

Share post: