Në çka po punon së fundmi Xhuli? (VIDEO)

Juliana Nura ka treguar së fundmi se me çka po merret.

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova në intervistën 60 sekonda për Prive ndër të tjera zbuloi edhe shumëçka tjetër.

Çka tha ajo për Atdheun dhe çfarë mendimi ka për Luizin e BBVAL.

Ndiqni videon.watch

Share post: