Linda Halimi publikon video provokuese!

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë paraqitjet provokuese.

Ajo shfaqet me bikini dy-pjesëshe ngjyrë ari, duke vënë në pah linjat e tonifikuara të trupit.

“Ata dëgjuan se isha mirë, duan të shohin nëse është e vërtetë”, shkroi bukuroshja me prejardhje nga Vitia në mbishkrimin e videos.

Një gjë të tillë, këngëtarja Halimi e ka bërë në videon e fundit të ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.Linda përndryshe mbetet një shembull për shumë femra dhe meshkuj obez, për mënyrën se si arriti t’i humbë kilogramët tepërt dhe të ketë një trup fit. Ajo ka tash e sa kohë që i mungon publikut me prurje të reja muzikore, pro vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale.

download (1)

Share post: