Fifi për herë të parë publikon foton me djalin e porsalindur


Fifi publikon foton e parë me djalin e porsalindur.

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi është bërë nënë për herë të parë. Këngëtarja ka ndarë në Instagramin e saj së fundmi foton e parë me të birin, të cilin e ka quajtur Theo Mal.

“Mama Fifi” shkruan ajo krahas imazhit ku duket duke mbajtur djalin e saj në krahë.

Kujtojmë që Fifi dhe Adisi u bënë prindër më 25 prill. Lajmin e bëri të ditur me anë të një postimi në rrjete sociale vetë ajo, ku zbuloi edhe emrin e djalit të saj.

Ky është fëmija i parë i artistes dhe i dyti i Adisit. Ky i fundit ka edhe një djalë tjetër me Adrola Dushin.

Share post: