Efi shfaqet e bindur: Do e fitojë Big Brother-in

Në natën e prime-it të martën, në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, u krijuan debate të ashpra mes Efit dhe Luizit.

Luizi i përmendi Efit pjesëmarrjen e saj në programin e dashurisë “Për’puthen”.

Pas kësaj, Efi është shprehur bindur që ajo do të shpallet fituese e këtij edicioni të dytë të Big Brother.Ajo u shpreh falënderuese ndaj programit “Përputhen”, pasi pa të, sipas Efit nuk do ishte sot aty ku është.

Duke biseduar me Qetsorin dhe Nitën ajo tha se është mirënjohëse për autoren dhe moderatoren e programit, ndërsa shtoi se është krenare që ka marrë pjesë në “Përputhen”.

Share post: