Ermiona Lekbello ka treguar që mbështet fort Luiz Ejlli madje e ka cilësuar këtë të fundit edhe si fituesin e Big Brother.

Por në drejtim të Kiarës (partneres) së tij, ajo ka pasur shumë ankesa që nuk ka ngurruar t’ja thotë në sy, madje së fundmi edhe në rrjetet sociale.

Në foton e fundit që Kiara ka postuar, Ermiona e këshillon mos të japë shumë shpjegime por ta shijojë pa masë historinë e saj të dashurisë me Luizin.

“Sa shpjegime jep , shiko te jesh e lumtur ti me ate qe te do Zemra , se ktu njeher duhesh e njeher shahesh , shiko dashurin tende ruaje dhe mos beso asnje ♥️”, ka komentuar Ermiona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *