‘Hodhët vrer mbi emrin tim’, Keisi Medini reagon ashpër

Keisi Medini ka reaguar me një mesazh të fortë për të gjithë ndjekësit dhe personat që hodhën baltë mbi emrin e saj gjatë qëndrimit në Big Brother Vip.

Këngëtarja ka qenë jo pak e komentuar për historitë e saj të dashurisë në shtpinë vip.

Njohja me Kristin dhe hyrja e Lorencit bëri që emri i Keisit të lakohej kudo.

‘Hodhët vrer mbi emrin tim, shpifët dhe gjykuat veprimet e mija, më shqetësuat ata që më sollën në këtë jetë prindërit e mi, mallkuat e shpifët më vendosët tituj &
epitete aq më tepër dhe e “lidhur” folët me aq kofidenca për gjërat e mija me treguat sa urrejtje patët brenda vetes për një 22 vjeçare që sbëri as gjë të shëmtuar në atë shtepi, nuk ofendoj & lëndoj njeri, i dha
përqafim çdo banori u përpoq që të falte sa më shumë dashuri dhe të ishte ajo vajza e vogël e shtëpis që sjell vetëm buzëqeshje. E
morët për dobësi sinqeritetin tim gjithashtu
dhe naivitetin e tepruar. Un prap do buzëqesh akoma dhe më shumë dhe jam më e fort se kurr, por sdo lejoj më njeri
të hedhë balt mbi emrin tim.’

Share post: