14/07/2024

Kylie Jenner ka diçka “të re dhe emocionuese” në jetën e saj dhe ajo përfshin Timothée Chalamet.

Një burim ka konfirmuar për ET se ylli 25-vjeçar i grimit dhe 27-vjeçari i nominuar për Oscar janë në lidhje. Megjithatë, sipas burimit, për momentin nuk është edhe aq serioze.

“Ata po i mbajnë gjërat private në këtë pikë. Nuk është serioze, por Kylie po shijon të shoqërohet me Timothée dhe të shohë se ku shkon,” thotë burimi.

“Ka qenë vërtet argëtuese për të, sepse ndihet shumë ndryshe nga marrëdhëniet e saj të kaluara. Është e re dhe emocionuese për Kylie dhe ajo po argëtohet shumë.”

Asnjëri tyre nuk e ka trajtuar romancën publikisht dhe as nuk kanë dalë së bashku në një deklaratë zyrtare.

“Kylie vendosi që nuk donte t’i bënte gjërat publike me Timothée këtë fundjavë të kaluar në Coachella dhe vërtet donte të qetësohej dhe të argëtohej me miqtë e saj,” ndau burimi. Sa i përket mënyrës se si u prezantua dyshja, burimi i brendshëm spekuloi se motra e manjatit të grimit Kendall Jenner luajti një rol.”Timothée është gjithashtu mik me Kendall, kështu që ka qenë e lehtë për Kylie ta integrojë atë në jetën e saj,” tha burimi.

Thashethemet filluan të vërtiteshin se Kylie dhe Chalamet ishin duke u takuar në fillim të prillit pasi burimet i thanë llogarisë së thashethemeve në Instagram Deuxmoi se ata po shiheshin me njëri-tjetrin, me një informator që pretendonte se romanca kishte vazhduar që në janar, kur dyshja u pa duke biseduar në Javën e Modës në Paris.