Blerona Zeqiri, është njëra nga prezantueset më të komentuara të momentit.

Që në fëmijërinë e hershme, ajo ka nisur këtë profesion, së pari në radio e më pas u kyç në televizion, shkruan ORAinfo.

Publiku e pranoi mirë atë, pasi shumë shpejtë u bë njëra nga figurat kryesore të emisionit që ajo vendosi ta udhëheqë.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku po duket një zonjë e rëndë.

E veshur me fustan të ngushtë dhe të gjatë, Blerona ekspozon turpin e saj si ‘peshk’.

Kaq bukur të rregulluar moti nuk e kemi parë moderatoren e njohur shqiptare. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *