Takoi babain në “BBV”, Leonora Jakupi ka për t’i thënë diçka Nitës.

Këngëtarja ka shkruar fjalë zemre për banoren.

Leonora ka postuar një imazh nga momenti kur Nita takoi babain e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ajo i dha një përqafim dhe u përlot nga befasia e papritur që iu bë.

“Sa e mirë je oj Nitaaa lum babi që t’ka”, shkruan Leonora në postim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *